Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Все, що корисно знати про матраци

М'які меблі в інтер'єрі  - це особливе місце нашого побуту. Завдяки їм створюється комфортний затишний куточок, який надихає на релакс усюди де б вони не стояли - в кімнаті, на кухні, терасі або в лаунж зоні.

Після тривалого часу експлуатації оббивка дивана псується, зношується, вицвітає і рветься. Старі меблі в жахливому стані, а на покупку нових немає грошей? Перетяжка дивана допоможе вирішити проблему. Якщо каркас міцний і механізм працює, але виріб втратив привабливий зовнішній вигляд – змініть обшивку, і меблі стануть як нові.

  Читати далі
  • 5

На ринку технічного устаткування лідерську позицію займає оренда дизельних генераторів. Мобільні електростанції безперебійно постачають електроенергію туди, де відсутня ЛЕП. До того ж їх використовують як основне або резервне джерело живлення в стаціонарних приміщеннях. Необхідне обладнання продається, але орендувати електростанцію вигідніше.

  Читати далі

Чохли для матраців сьогодні створюють з найрізноманітніших матеріалів, але одним з найпопулярніших вважається трикотаж. Трикотажна тканина виготовляється ручним або штучним (на спеціальних машинах) методом, коли окремі волокна і нитки зв'язуються між собою так званим взаємним плетінням. Саме такі з'єднання ниток дозволяє трикотажу добре розтягуватись, але при цьому легко і швидко відновлювати свою первинну форму.

  Читати далі

Якщо говорити про переваги даного матеріалу, то на думку відразу ж приходить його особлива м'якість і еластичність. Він дуже приємний на дотик, тому спати на подібному матраці - одне задоволення. Виробники часто використовують цю тканину, так як вона допомагає значно збільшити термін експлуатації будь-якого виробу, зокрема, матраців.

  Читати далі

Силіконізоване волокно (синтепон, синтепон) є легким, але досить пружним матеріалом, який відрізняється високою об'ємністю. Це нетканий матеріал, який створюється з суміші різноманітних поліефірних волокон. Саме завдяки цьому розпушування сіліконізованному волокну матрац виходить м'яким, об'ємним, легким і дуже зручним у використанні. При цьому добре зберігається його пружність на довгі роки. Синтепон часто використовують для створення чохлів матраців.

  Читати далі

Пінополіуретан має більш відому назву - поролон. У Радянському Союзі був в основному виробництва компанії Porolon із скандинавських країн, у зв'язку з цим і поширилось усіма відома назва ПОРОЛОН. Незважаючи на те, що багато споживачів вважають поролон низькоякісним продуктом, пінополіуретан, використовуваний в матрацах, є досить зручним і довговічним.

  Читати далі

Матраци з латексу швидко увірвалися в наше життя і встигли завоювати в ній своє законне місце. Зазвичай виробники використовують латекс, створюючи пружинні моделі матраців. З нього роблять настил, щоб збільшити комфорт виробу. Але останнім часом всі світові компанії все частіше використовують латекс в якості монолітного блоку, повністю замінюючи їм пружини. Чому? Це можна досить легко пояснити тим фактом, що латекс має безліч переваг у порівнянні з іншими матеріалами.

  Читати далі

Сьогодні можна знайти величезну кількість найрізноманітніших матраців, які виготовляються з різних матеріалів. Саме тому у споживачів просто розбігаються очі, коли вони починають вибирати для себе виріб. Головними критеріями у виборі матраца є його ергономічність, економічність і жорсткість. Войлок є особливим натуральним матеріалом, який виготовляються з синтетичного волокна, вовни та бавовни. Завдяки цьому він відрізняється щільністю, довговічністю і високою якістю.

  Читати далі

Останнім часом покупці почали все більше уваги приділяти на екологічну чистоту і безпеку придбаних виробів. Це стосується і матраців. Виробники, які використовують для настилу натуральні матеріали (льон, верблюжу і овечу вовну, бавовна) стали більш популярними серед споживачів. Цьому є просте пояснення: природні матеріали є більш безпечними для людського здоров'я, вони служать довше, а також відрізняються великим комфортом.

  Читати далі

У процесі створення матраців на основі залежного блоку Боннель використовуються спеціальні пружини у формі спіралі, які намагаються безперервно сплітати один з одним в особливій послідовності. Виробники використовують такий метод, щоб переплетені пружини не терлися і не створювали шуму або скрипу. Залежний пружинний блок обладнують біконусними пружинами, які скріплюються сталевим дротом.

  Читати далі

Серед усіх відомих на сьогоднішній день видів матраців саме вироби на основі незалежного блоку пружин «Pocket Spring» вважаються найбільш ергономічними. Завдяки його особливій конструкції можна домогтися високої жорсткості на деяких ділянках, не зачіпаючи при цьому інші. Тому вага сплячого ідеально розподіляється по всій поверхні. Матраци на основі незалежного пружинного блоку допомагають створити комфортний сон.

  Читати далі

Сьогодні в магазинах можна знайти дійсно величезний асортимент матраців. Щоб не помилитися у виборі відповідного саме для вас, необхідно розбиратися у відмінностях між наповнювачами, які складають основу цих виробів. Кокосова койра є одним з найпопулярніших наповнювачів на сьогоднішній день. У чому її особливість?

  Читати далі

Сьогодні кожна людина може знайти ортопедичний матрац, який буде відповідати всім його уподобанням і побажанням. Звичайно, більшість покупців прагне придбати моделі від відомих і дорогих виробників. Але не варто думати, що ті компанії, продукція яких з'явилася на цьому ринку недавно, поступаються їм в якості і надійності. Наприклад, вітчизняна компанія АЛМАКС, яка вже встигла завоювати багато позитивних відгуків від покупців і постійно розширює мережу свого збуту.

  Читати далі
  • 5

Сьогодні в інтернет-магазинах можна побачити величезний асортимент найрізноманітніших матраців для дітей. Але у батьків часто виникають проблеми, коли потрібно придбати цей постільна виріб. Це можна пояснити тим фактом, що для наших малюків завжди хочеться купити найкраще. На які ж фактори варто звернути увагу? Якщо ви вибираєте дитячий ортопедичний матрац, то вам потрібно, насамперед, звернути увагу на три основних критерії: його розмір, його екологічність і безпеку, а також його ортопедичні властивості. Давайте розглянемо їх більш уважно.

  Читати далі

Безумовно, основа і конструкція матраца мають дуже велике значення для його якості, але не менш важливими є настилочні матеріали. На сьогоднішній день виробники застосовують лише кілька видів подібних матеріалів, які відрізняються своїми особливостями і перевагами.

  Читати далі
  • 5
  • На сторінці:
  • Сортувати по:

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.