Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Як вибрати матрац з ортопедичним ефектом?

вибір ортопедичного матраца

Приглядаючи матрац для себе або своїх дітей, ви напевно витратили багато часу вивчаючи теоретичну частину. Ви вже знаєте які вони бувають, чим відрізняються безпружинні від своїх побратимів з пружинним блоком. Дізналися які наповнювачі використовуються для виробництва. Прийшов час застосувати свої знання на практиці. Йдемо купувати матрац.

Пам'ятайте, що поняття «ортопедичний матрац» - дуже умовне. Правильніше буде назвати його - матрац з ортопедичним ефектом. Не слід піддаватися на вмовляння продавця-консультанта. Вони будуть переконувати, що вам потрібен саме ортопедичний матрац. Але будьте пильні. Тому є деякі тонкощі при виборі до основи вашого спального ложа.

На що звернути увагу при покупці матраца?

  1. Основний фактор, який треба врахувати при покупці - це маса людини. Так що перед походом у магазин, виміряйте свою вагу. Саме знаючи її, ви зможете купити відповідний матрац. Простий безпружинний здатний витримувати вагу до 100 кілограм. Він забезпечить комфортний сон для звичайної людини або дитини. Якщо маса тіла перевищує 100 кг, то слід вибрати скручений матрац з латексу. Він здатний витримати навантаження до 140 кілограм. Для дітей ідеальним буде безпружинний матрац з наповнювачем з кокоса. Часто в сімейній парі чоловік набагато важче своєї дружини. Для такої сім'ї найкраще вибрати матрац з незалежними пружинами. Саме він дозволить такій парі комфортно спати. Крім цього, незалежні пружини забезпечать правильне розташування хребта людини. Матраци з незалежними пружинами дозволяють розподіляти навантаження на хребет рівномірно по всій довжині.
  2. Другий важливий параметр - це розмір ліжка. У 60% випадках меблі в спальню купують відразу з матрацом. Але нерідко, виникає потреба поміняти матрац або купити матрац окремо. Перед покупкою виміряйте розміри ліжка. Матрац не повинен бути більше за розмірами. Деформація зробить сон некомфортним. Краще якщо матрац буде менше на 3-4 сантиметри, ніж ліжко. Якщо ліжко нестандартного розміру, то краще зробити матрац на замовлення.
  3. Якщо до ширини особливих вимог немає, то до довжини є рекомендації. Виміряйте свій ріст, додайте до нього 10 сантиметрів - це буде мінімальна довжина матраца.
  4. Людина приблизно 6-8 годин проводить у сні. Буде неприємно і шкідливо вдихати токсичні речовини, що виділяються наповнювачем. Тому важливо, щоб матеріали, що застосовуються при виробництві, відповідали гігієнічним нормам. Не соромтеся, вимагайте продавця надати сертифікат якості.
  5. Придивіться до оббивки. Для чохла використовують жаккард, неткані тканини або шовк. Самостійно переконатися в якості не складе труднощів. Досить провести долонею по оббивці кілька разів. Якщо на поверхні з'явився ворс або оббивка б'ється струмом, то виробник використовував неякісний оббивний матеріал. Від такої покупки слід утриматися. Придивіться уважніше як простьобано чохол. Стежки на ньому мають бути без пропусків ниток, а розмір осередків малюнка не повинен бути дуже великим.
  6. Особливою популярністю користуються матраци, при виробництві наповнювача яких, використовують койру. Це натуральний гігієнічний матеріал. Він не викликає алергію і є екологічно чистим. Вартість такого наповнювача дуже висока, тому матрац з койрой не може бути дешевим. Будьте пильні, замість койри вам можуть продати наповнювач з фенольних клеїв.
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.