Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Настил для матраца: овеча та верблюжа вовна, льон, бавовна

  • 0

Останнім часом покупці почали все більше уваги приділяти на екологічну чистоту і безпеку придбаних виробів. Це стосується і матраців. Виробники, які використовують для настилу натуральні матеріали (льон, верблюжу і овечу вовну, бавовна) стали більш популярними серед споживачів. Цьому є просте пояснення: природні матеріали є більш безпечними для людського здоров'я, вони служать довше, а також відрізняються великим комфортом.

Нетканий матеріал для настилу виготовляється різними способами. Але голкопробиваня є самим популярними на сьогоднішній день. Це натуральний не просочений матеріал, який зазвичай має сірий відтінок. Нетканими називають такі матеріали, які виготовляють за допомогою ткацтва. Це вироби з текстилю, які створюються з'єднаними між собою нитками і волокнами. Зазвичай настили для матраца створюються з використанням таких натуральних наповнювачів як: льон, овеча вовна, вовна верблюда і бавовна. Кожен з них має свої особливості та переваги.

Позитивні якості овечої вовни в настилі для матраца

овеча вовна в настилі для матрацаЦе природний розпушений матеріал, який на 100% є безпечним для здоров'я людини. Як правило, якщо виробники використовують у своїй продукції овечу вовну, то створюють дві різні сторони матраца: для холодного і теплого сезону. Має відмінні термоізоляційні особливості, тому в такому матраці завжди присутній ідеальний мікроклімат.

Настил з натурального льону: переваги

Настил з натурального льонуЦей матеріал є по-справжньому унікальним, оскільки відрізняється особливими характеристиками. Насамперед, це його чудові термоізоляційні особливості. Навіть у найспекотнішу ніч вам буде комфортно і зручно спати на матраці, в настилі якого використовується льон. Поверхня подібного вироби «дихає», тому ви можете бути абсолютно впевненими у своїй безпеці.

Верблюжа вовна: особливості

Верблюжа вовнаМатраци, настил яких виготовляється з верблюжої вовни, відрізняються високими термоізоляційними властивостями. Навіть у найхолодніші зими ви точно не замерзнете, якщо оберете виріб з вовною верблюда. Також такі матраци відрізняються високою пружністю, безпекою для здоров'я людини, довговічністю.

Бавовняні настили: переваги

Зазвичай бавовна використовується в настилах для матраців з одного боку, яка призначена для літнього часу. Це можна пояснити тим фактом, що бавовна допомагає добре розсіяти тепло.Бавовняний настил

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.