Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Запорука чудового сну ортопедичний матрац

  • 5 Запорука чудового сну ортопедичний матрац

Сьогодні можна знайти величезну кількість найрізноманітніших виробів, які призначені для облаштування комфортного і здорового сну. Але, мабуть, найголовнішим з них є матрац, адже саме він дозволяє створити зручне спальне місце. Всі ми знаємо, що хороший сон допомагає нам поліпшити загальний стан організму, а також його настрій. Саме тому так важливо купити якісний матрац. Останнім часом найпопулярнішими є ортопедичні матраци, особливо серед тих людей, які страждають на різні захворювання хребта і спини.

За допомогою якісного ортопедичного матраца ви зможете забути, що таке безсонні ночі і неприємні ниючі відчуття в спині вранці. Серед виробників можна знайти дуже багато компаній, які займаються виготовленням саме ортопедичних моделей. Але серед них особливо виділяється компанія АлМакс. В асортименті її продукції можна знайти якісні, надійні та зручні матраци, які відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками. З їх допомогою повністю розслабляються м'язи спини. Не менш важливим є і зовнішній вигляд виробів, який дозволяє насолодитися матрацами в естетичному плані.Ортопедичний матрац для здорового сну

Вранці ви не відчуваєте себе повністю відпочившим? У вас часто болить чи ниє спина? Можливо, вам потрібно задуматися над тим, щоб поміняти свій старий матрац на новий. Чому? Всі ми знаємо, що середньостатистична людина проводить у сні близько третини свого життя. Тому наше самопочуття дуже сильно залежить від якості сну. Важливим питанням для здоров'я вашого організму є і те, на чому ви спите. Матрац вважається головною складовою ліжка. Тому варто подбати про себе і своїх близьких, і придбати якісний ортопедичний матрац.

Сучасні вироби створюються на основі поєднання таких матеріалів, як кокосова койра і латекс (натуральний або штучний). За допомогою койри можна збільшити жорсткість вироба, а ось латекс робить матрац більш комфортним і м'яким. Саме тому, перед покупкою необхідно дізнатися, який наповнювач у матраца. Тут варто враховувати свої цілі. Зазвичай, щоб зробити більш надійними, до латексу додають трохи койри. Зверніть увагу, що саме койра вважається найприйнятнішим наповнювачем, бо вона не гниє від підвищеної вологості і може залишатися пружною і жорсткою протягом багатьох років.

У матрацах використовується штучний і натуральний латекс. Натуральний збирають із соку гевеї або дерева каучуку. Завдяки довговічності цього матеріалу матраци з нього зазвичай відрізняються більшою вартістю. Але не варто думати, що штучний латекс гірше. Він має ті ж особливості і характеристики, що й натуральний матеріал. Ви бажаєте мати тільки приємні сни? Тоді ми рекомендуємо подбати про це заздалегідь і придбати сучасний і якісний ортопедичний матрац, який буде відповідати всім вашим естетичним вимогам.

 
 
Залишити відгук ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1  
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.