Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Плюси і мінуси латексних матраців

  • 0

Матраци з латексу швидко увірвалися в наше життя і встигли завоювати в ній своє законне місце. Зазвичай виробники використовують латекс, створюючи пружинні моделі матраців. З нього роблять настил, щоб збільшити комфорт виробу. Але останнім часом всі світові компанії все частіше використовують латекс в якості монолітного блоку, повністю замінюючи їм пружини. Чому? Це можна досить легко пояснити тим фактом, що латекс має безліч переваг у порівнянні з іншими матеріалами.

Переваги і особливості латексних матраців

Покупці завжди намагаються придбати для себе і своїх близьких тільки найкращі продукти. Саме такими є матраци з латексу.

переваги і вади латекса для матраців
  1. Одним з найголовніших переваг латексу є його екологічність і повноцінна безпеку для людського здоров'я. І, незважаючи на той факт, що можна знайти й інші природні матеріали, яке часто використовуються для створення сучасних матраців (вовна, бавовна), жоден з них не може похвалитися настільки високою еластичністю, пружністю і довговічністю, як латекс. Матраци з бавовни, наприклад, занадто швидко злежуються, а для вовняних необхідна основа.
  2. Крім того, латексні матраци є довговічними, якщо ви купуєте латексний матрац, то можете бути впевненими в тому, що він прослужить вам довгі роки.
  3. У матрацах з латексу не заводяться грибки і небезпечні мікроорганізми, так як латекс є матеріалом, який «дихає».
  4. Високий комфорт і зручність виробу. Латекс є одночасно і пружним і еластичним і досить щільним матеріалом.
  5. Невисока вартість виробу. Звичайно ж, варто враховувати, що сьогодні матраци роблять з натурального і штучного латексу, які відрізняються один від одного ціною.

Такі матраци рекомендовані людям, які страждають від частих болів в спині, особливо після некомфортного сну. Незважаючи на той факт, що латексні матраци обросли безліччю легенд і міфів, це відмінний вибір, якщо ви хочете порадувати себе і своїх близьких відмінним і приємним сном. Але зверніть увагу на екологічність латексу, ніж природніше буде цей матеріал, тим краще для вашого здоров'я. Якщо ви схильні до алергій і не переносите різної «хімії», тоді латексний матрац стане кращою покупкою. Ви отримаєте повноцінний сон і нарешті забудете що-таке біль у спині.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.