Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Все що Ви повинні знати про пружинні матраци!

  • 4 Все що Ви повинні знати про пружинні матраци!

Купуючи для себе матрац, ми намагаємося вибрати саме ту модель, яка найкраще підходить під наші вимоги, є максимально комфортною і зручною. Звичайно ж, про смаки сперечатися не прийнято, але все ж існують такі матраци, які відрізняються найбільш високими характеристиками. Пружинні моделі відрізняються найбільшою популярністю на сьогоднішній день, тому про них ми і поговоримо.

Які види існують?

Усе про пружинні матрациПрактично кожен виробник матраців випускає хоча б кілька моделей на пружинній основі. Наприклад, в компанії Алмакс можна знайти дуже велику кількість саме подібних варіантів пружинних матраців. На території західної України ця компанія є однією з найпопулярніших. Умовно, всі пружинні матраци можна розділити на дві окремі групи:

  • Матраци, що мають Незалежний Пружинний Блок Pocket Spring.
  • Матраци, які створені на основі пружин з незалежним плетінням типу Бонель.

Кожна група відрізняється своїми особливостями. Наприклад, якщо взяти матраци з незалежними пружинними блоками, то тут використовується дуже велика кількість маленьких пружинок. Всі вони по-окремо розташовані в спеціальних чохлах, тому не пов'язані один з одним. А от матраци з незалежним плетінням навпаки засновані на пов'язаних між собою пружинах. Тому в другому випадку жорсткість матраца буде визначатися кількість пружинок на один квадратний метр виробу. Раніше у виробників подібні матраци не відрізнялися пружністю. Щоб вирішити цю проблему, було придумано поміщати між пружин спеціальні перегородки з пінополіуретану. Тепер такі моделі можуть утримати навіть стокілограмовий вагу. Якщо ви любите спати на жорсткому ліжку, тоді вам теж сподобатися подібний матрац.Виготовлення пружин Бонель

Пам'ятайте, не кожен матрац на основі пружин називається ортопедичним. Якщо вірити фахівцям, то подібними є тільки ті моделі, які в основі виробляються на незалежних пружинних блоках Pocket Spring - НПБ. Він не дає хребту сплячої людини викривитися. Безумовно, більшою зручністю відрізняються матраци, які базуються на пружинах з незалежним плетінням типу Бонель. Тим більше що вони часто ставляться до эконом классу і, тому, є доступними. Але пам'ятайте, через те, що в таких моделях пружини залежать один від одного, присутній так званий ефект гамака, тому матрац може почати скрипіти протягом якогось часу. Також подібна модель не зручна для подвійних ліжок, оскільки будь-який ваш рух буде відчувати партнер.

Сучасні розробки.

Звичайно ж, як і в будь-якій інший сфері, розробка матраців рухається вперед. Тому кожен день з'являються все нові і нові варіанти. Через те, що покупці віддають перевагу саме моделям з незалежним блоком пружин, то саме рух у цьому напрямку вважається більш перспективним. Як це зазвичай буває, який-небудь виробник розробляє щось нове, а інші просто підхоплюють за ним.

Наприклад, зовсім недавно з'явилася нова система, яка ґрунтується на подвійний підтримці пружин. Головною відмінністю таких матраців вважається те, що в них є основні пружини циліндричної форми і спеціальні додаткові, які приварюються зверху основних і мають конічну форму. Головною характерною рисою таких матраців можна назвати те, що вони збільшують свою пружність і жорсткість з підвищенням тиску на них. Тобто, ваше тіло буде підтримуватися на найвищому рівні. До того ж, підтримка буде змінюватися в міру збільшення або зменшення ваги.

Як можна побачити, сьогодні можна знайти величезну кількість різних пружинних матраців на будь-який смак.

 
 
Залишити відгук ↓
 
3 відгуків
1 відповідей
3 оцінок
100% 3 позитивних
13  
Корисність відгуків
4 голосів
100% 4 позитивних
4  
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.