Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Войлок як основний настил для матраца

  • 0

Сьогодні можна знайти величезну кількість найрізноманітніших матраців, які виготовляються з різних матеріалів. Саме тому у споживачів просто розбігаються очі, коли вони починають вибирати для себе виріб. Головними критеріями у виборі матраца є його ергономічність, економічність і жорсткість. Войлок є особливим натуральним матеріалом, який виготовляються з синтетичного волокна, вовни та бавовни. Завдяки цьому він відрізняється щільністю, довговічністю і високою якістю.Виробництво войлока термопресованого

Як виготовляється меблевий термопресований войлок?

Перш за все, необхідно знати, що меблевий войлок буває двох видів: термопресований та голкопробивний. Вони відрізняються один від одного методом створення. Перший - завдяки зчепленню ниток при високій температурі. Другий - за допомогою спеціальної машини з голками. Цей матеріал є прокладним, тобто його головною функцією вважається захист м'якого шару від зовнішнього впливу, щоб останній не зношувався. Також повсть використовується в якості зовнішнього матеріалу, за допомогою якого виріб набуває підвищену пружність і жорсткість.

Переваги войлоку меблевого

Звичайно ж, перед покупкою матраців з такого войлока, варто дізнатися про головні переваги даного матеріалу. Серед них можна виділити:

  1. Високі термоізоляційні властивості.
  2. Войлок вміє також поглинати шум.
  3. Він стійкий до різного роду деформацій.
  4. Він довговічний, завдяки особливостям свого виробництва.
  5. Він не займається.
  6. Меблевий войлок не гниє і є безпечним для людського здоров'я.

Войлок меблевийЯкщо ви бажаєте придбати зручний, комфортний і безпечний матрац, але не можете дозволити собі витратити гроші на виріб з більш дорожчим настилом, який відрізняється високою вартістю, тоді матрац з меблевого термопресованого войлоку є найкращим варіантом. Його характеристики майже нічим не поступаються іншим настилам, зате ціна не настільки сильно «кусається». Саме його економічність встигла завоювати любов багатьох споживачів. Тим більше що войлок відмінно справляється з навантаженням на матрац, тому його рекомендують вибирати людям з великою вагою.

Матраци з основним настилом з повстю термопресованою (войлок термопресований) купують в якості додаткового варіанту на дачу або в заміський котедж. Але часто замовляють такі вироби для спалень або дитячих кімнат, так як це фінансово вигідно і досить комфортабельно.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.