Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Фільтр по ціні

Замовлення нестандартних матраців

матраци на замовленняСьогодні особливо актуальним стає пошук матраців нестандартного розміру або нестандартного наповнення. Найчастіше купити в магазині єксклюзивний виріб не так просто, но виготовити матрац на замовлення не проблема для Компанії Алмакс. Ми пропонуємо повний спектр різнопланових ортопедичних спальних матраців. Про замовлення нестандартних матраців.

Кожному покупцю МАТРАЦА подарунок!

Виробники
Мова

Безпружинні матраци ANDERSEN

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Безпружинні матраци ANDERSEN

Безпружинні матраци ANDERSEN європейської якості за доступними цінами!

Пропонуємо Вашій увазі серію безпружинних матраців Андерсен на основі інноваційного матеріалу – віскоеластику («меморі»), які дозволяють Вашому тілу швидше відновитись та набратися сил під час сну.

Завдяки віскоеластику ортопедичний матрац Андерсен правильно розподіляє вагу Вашого тіла на поверхні для максимального комфорту.

Рекомендуємо використовувати матраци торгової марки Andersen разом із різнотипними подушками Andersen.

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.