Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Навіщо потрібна оренда генераторів?

  • 0

На ринку технічного устаткування лідерську позицію займає оренда дизельних генераторів. Мобільні електростанції безперебійно постачають електроенергію туди, де відсутня ЛЕП. До того ж їх використовують як основне або резервне джерело живлення в стаціонарних приміщеннях. Необхідне обладнання продається, але орендувати електростанцію вигідніше.

Призначення автономної електростанції

Генератор - це автономна пересувна міні електростанція. Для виконання одноразового проекту або для тимчасового використання електроживлення для пристроїв допоки головна електромережа відключена - з такими і подібними завданнями найкраще впорається мобільний генератор.

Далеко не кожен із нас може собі дозволити купити дороге устаткування. Тим більше, що така покупка іноді недоцільна. Обладнання потребує постійного догляду, профілактичних робіт, ремонту, належних умов для зберігання, забезпечення його правильного транспортування і т.д. Всі ці завдання вирішує компанія з прокату. Завдяки оренді замовник заощадить кошти і при цьому буде впевнений, що отримає постійний електричний струм відповідної якості. Ціна оренди генератора в місяць невелика. Витрати на тимчасове утримання обладнання набагато менші, ніж повна вартість установки.

оренда дизельних генераторів
Переваги орендованого апарата

У вартість орендованого обладнання не входить вид палива, на якому працює генератор. Найбільш ефективний і економічно вигідний варіант серед запропонованої групи палива – це дизель. Агрегат на дизельному паливі дуже потужний і надійний.

При покупці автономної електростанції, для постійної підтримки її робочого стану необхідно окрім витратних матеріалів, оплачувати ремонтні роботи. Тому оренда генераторів з дизельним двигуном - вигідна і практична. Підтримання в робочому стані, виявлення і усунення несправності в обладнанні та інші поточні роботи виконує сам власник при умові, що пошкодження не зроблено орендованою стороною. Разом з прокатом генератора у Львові клієнту доставляється, заправляється, підключається і налаштовуються робочі параметри обладнання.

В роботі з орендованих апаратом замовник виконує тільки дві функції - вмикає і вимикає устаткування, все решта забезпечує виключно власник агрегату. Оренду дизель генератора у Львові пропонує компанія «АлМакс». Ми надаємо комплексні послуги з технічного обслуговування і ремонту. Готові доставити, підключити і налаштувати дизельні генератори, в результаті чого клієнт відповідно отримає постійне електропостачання.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.