Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Матраци на пружинному блоці Боннель

  • 0

Матраци з незалежним блоком з пружин використовувалися ще з 1885 року. Незважаючи на це, вони залишаються досить популярними і в наші дні. Більшість споживачів вважають, що Боннель є звичайним пружинним блоком, але це не зовсім так.

Як виготовляється блок Боннель?

Виготовлення блок пружин БоннельУ процесі створення матраців на цій основі використовуються спеціальні пружини у формі спіралі, які намагаються безперервно сплітати один з одним в особливій послідовності. Виробники використовують такий метод, щоб переплетені пружини не терлися і не створювали шуму або скрипу. Залежний пружинний блок обладнують біконусними пружинами, які скріплюються сталевим дротом. Завдяки спеціальним «замкам», які знаходяться на кінцях спіралей, пружини не можуть викручуватися самостійно. Сьогодні існують пружинні матраци Боннель з 4 або 5 витками, які мають різне наповнення. Дріт має діаметр витків близько 2,2 мм. Як правило, Боннель використовують в матрацах економ-класу. Незважаючи на невисоку ціну, такі вироби відрізняються хорошими ортопедичними властивостями.

Переваги та недоліки матраців на основі пружинного блоку Боннель

Звичайно ж, як і будь який інший виріб, матраци з Боннель мають свої плюси і мінуси, про які варто знати, перш ніж купувати їх для себе. Серед основних переваг можна назвати:

  1. Висока надійність перевіреної конструкції, завдяки якій матрац може витримати досить високі навантаження. Саме тому, такі вироби рекомендовані людям великих вагових категорій.
  2. Довговічність. Завдяки технології виробництва матраци Боннель дуже довго залишаються еластичними і зручними.
  3. Завдяки великому обсягу повітря, такі матраци відрізняються високим обміном вологи.
  4. Невисока вартість.

Залежний блок пружин БоннельНедоліків у подібних матрацах небагато. Якщо подумати, то можна назвати лише один: еластичність виробу відрізняється поверховістю, оскільки пружини скріплені в один блок. Тому не чекайте, що такий недорогий матрац з легкістю прийме форму вашого тіла. Саме через це матраци Боннель використовують все рідше і рідше. Їх зазвичай купують для дачі або щоб мати ще один додатковий матрац на всяк випадок. Його ціна дозволяє придбати кілька подібних виробів за один раз, не переживаючи за свої фінанси. Але, якщо ви бажаєте отримати відмінні ортопедичні властивості, то краще звернути увагу на інші моделі.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.