Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Кокосова койра у матрацах

  • 0

Сьогодні в магазинах можна знайти дійсно величезний асортимент матраців. Щоб не помилитися у виборі відповідного саме для вас, необхідно розбиратися у відмінностях між наповнювачами, які складають основу цих виробів. Кокосова койра є одним з найпопулярніших наповнювачів на сьогоднішній день. У чому її особливість?

Що являє собою кокосова койра?

Кокосова койра у матрацах

Це повністю натуральний наповнювач, який виробляють з волокон, отриманих з кокосових горіхів, що ростуть в Індії та Шрі-Ланці. При цьому не важливо які це кокосові пальми - культурні, чи дикорослі. Як правило, на рік одна пальма може дати від 60 до 120 горіхів. Шкаралупа кожного горіха захищена особливими волокнами, які і є койрою. Варто розуміти, що кокосовий мат виробляється достатньо складно і довго. Саме тому вироби з цього матеріалу відрізняються високою вартістю.

Кокосова койра ділитися на два види (залежно від технології виробництва):

  1. Латексованна - щоб отримати еластичний і повітропроникний матеріал койру просочують латексом. Таким чином, вона перетворюється в один блок, який дуже складно розділити або розкрошити.
  2. Пресована голкопробивна - її використовують, щоб трохи зменшити вартість матраців. Виробляють таку койру за допомогою скріплення горіхових волокон і пробиття їх особливими голками. Цей метод дозволяє зробити надійний і довговічний наповнювач.

Переваги та недоліки кокосової койри

Матраци з кокосового мату мають свої плюси і мінуси. Серед найвідоміших переваг можна назвати:

  • Койра є натуральним продуктом, тому повністю безпечна для вашого здоров'я.
  • Цей наповнювач є гіпоалергенним.
  • Вона не гниє і не вбирає в себе ніякі неприємні запахи.
  • Завдяки природному матеріалу (лігніну), вона досить жорстка і пружна.
  • Койра відрізняється хорошою вентиляцією.
  • Такі матраци мають ортопедичні властивості і відрізняються чудовим теплообміном.

Кокосовий мат у матрацахКокосова койра практично не має недоліків, якщо вона була вироблена з використанням відомих правил і технологій. Єдиним мінусом можна назвати високу вартість продукту. Матраци з кокосового мату прекрасно підходять людям, які люблять жорстку постіль. Також їх рекомендують вибирати тим, хто страждає на захворювання опорно-рухового апарату, хребта або від болів у спині.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.