Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Фільтр по ціні

Замовлення нестандартних матраців

матраци на замовленняСьогодні особливо актуальним стає пошук матраців нестандартного розміру або нестандартного наповнення. Найчастіше купити в магазині єксклюзивний виріб не так просто, но виготовити матрац на замовлення не проблема для Компанії Алмакс. Ми пропонуємо повний спектр різнопланових ортопедичних спальних матраців. Про замовлення нестандартних матраців.

Кожному покупцю МАТРАЦА подарунок!

Виробники
Мова

Пінополіуретан листовий

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Пінополіуретан листовий

Пінополіуретан листовий (поролон меблевий, ППУ)

Пороло́н - маркетингова назва пінополіуретану. За Радянського Союзу був здебільшого виробництва компанії Porolon, відтак і поширилась відома назва ПОРОЛОН. Цей матеріал є еластичний, м'який, мікропористий матеріал, структура якого містить безліч мізерних пустот, заповнених повітрям. Повітряна частка у поролоні може складати майже 97% його об'єму, допустима норма складає 90%. Пінополіуретан застосовується як підтримуючий і пом'якшуючий матеріал, який надає виробам пружності та шумоізоляції. Він широко використовується у виробництві матраців та мяких меблів.

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.