Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Фільтр по ціні

Замовлення нестандартних матраців

матраци на замовленняСьогодні особливо актуальним стає пошук матраців нестандартного розміру або нестандартного наповнення. Найчастіше купити в магазині єксклюзивний виріб не так просто, но виготовити матрац на замовлення не проблема для Компанії Алмакс. Ми пропонуємо повний спектр різнопланових ортопедичних спальних матраців. Про замовлення нестандартних матраців.

Кожному покупцю МАТРАЦА подарунок!

Виробники
Мова

Тонкі матраци Топпери і футони

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Тонкі матраци Топпери і футони

Тонкий матрац, матрац топпер - навіщо він потрібен?

Якщо Ви відчуваєте дискомфорт, прокидаючись вранці, напевно це результат нерівного дивану, старого ліжка або незручного матрацу. У деяких моделях  кутових диванів, або “сучасних” тапчанів можлива нерівна поверхня спального місця, перепади поверхні виробу, а також якщо неправильно підібраний матрац: надто жорсткий, або надто м'який - є три варіанти зарадити цьому.

1. Купити новий матрац, ліжко, диван, м'який куток, але це дорого;

2. Зробити перетяжку дивана, м'якого кутка - дешевше;

3. Придбати тонкий матрац - значно дешевше!

Тонкий матрац (матрац топпер) вдихне життя у ваш старий, чи незручний диван, ліжко або матрац.

В залежності від вашої проблеми пропонуємо 3 варіанти тонкий матраців. Усі топпери мають виготовлений чохол з антиалергенного трикотажу. По периметру вшитий замочок, що дає змогу легко знімати та одягати чохол. Прати чохол можна при температурі 40 С.

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.