Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Фільтр по ціні

Замовлення нестандартних матраців

матраци на замовленняСьогодні особливо актуальним стає пошук матраців нестандартного розміру або нестандартного наповнення. Найчастіше купити в магазині єксклюзивний виріб не так просто, но виготовити матрац на замовлення не проблема для Компанії Алмакс. Ми пропонуємо повний спектр різнопланових ортопедичних спальних матраців. Про замовлення нестандартних матраців.

Кожному покупцю МАТРАЦА подарунок!

Виробники
Мова

Клеї меблеві

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Клеї меблеві
На виробництві або при ремонті меблів, а також в процесі реставрації часто доводиться застосовувати клеї. Часом, заради забезпечення кращої щільності або м'якості вироба, виникає потреба в склеюванні окремих частин, або цілих листів різних матеріалів між собою. Часто пінополіуретан приклеюють до різних поверхонь, до дерева, фанери, шкірі, пластику або поверхні стелі автомобіля. Але необхідно пам'ятати, що поролон та інші матеріали досить пористі і еластичні, тому до вибору клею потрібно підходити дуже ретельно. І так, чим клеїти?

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.