Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Вибираємо наматрацник правильно: хороші поради

НАМАТРАЦНИК АЛМАКС

Більшість споживачів вже встигли переконатися в тому факті, що необхідність придбати якісний наматрацник часто є дуже важливим і першорядним завданням. Це можна пояснити тим, що саме дана річ допомагає зберегти цілим і неушкодженим ваш ортопедичний матрац. Крім усього іншого, якісний наматрацник допомагає і в інших функціях: він забезпечує термоізоляцію, має антибактеріальну та антиалергенну характеристики, допомагає об'єднати кілька матраців. Але мало хто думає про те, що необхідно правильно вибрати таку річ.

Насамперед - розумно підійти до ситуації

Безумовно, насамперед покупця повинно цікавити таке питання, як розмір наматрасника. Пам'ятайте, якщо він буде досить щільно прилягати до самого матрацу, то допоможе зберегти його особливості та характеристики на більш тривалий час. Тому, перед покупкою наматрасника завжди ретельно перевіряйте точні розміри матраца. Деякі покупці сьогодні бажають придбати наматрацник на гумці. У такому випадку незайвим буде перевірити ширину матраца, так як вона повинна збігатися з максимальною шириною наматрасника.

Не менш важливою характеристикою наматрацника є його наповнення, воно має відповідати вашому ортопедичному матрацу. Якщо ви підберете для себе комфортний рівень, то зможете забути про неспокійний сон. Завдяки асортименту, який існує в магазині, кожен покупець може знайти для себе кращий варіант.

Ви бажаєте придбати наматрацник для своєї маленької дитини? Зверніть увагу на те, наскільки добре тканина може вбирати вологу. Адже діти часто потіють і можуть неспокійно спати. Це ж стосується і людей з певними потребами, наприклад, лежачих хворих.

Досить важливою особливістю будь-якої речі, особливо наматрасника, є той факт, як швидко він може висохнути після прання. При цьому зверніть увагу, що всі сучасні моделі можна без проблем прати в автоматичній пральній машинці багато разів.

Якщо ви алергік, то вам необхідний особливий вид наматрасника. Тут головне пам'ятати, які матеріали вам не підходять і намагатися уникати їх у складі виробу. В іншому випадку на матеріал наматрасника слід звертати увагу в останню чергу, адже для вас повинні бути головними ті основні функції, які він може виконувати. Наприклад, якщо ви хочете довго використовувати виріб, то краще звернути увагу на прогумований варіант.

 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.