Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Матраци з натуральних матеріалів компанії АЛМАКС

  • 5 Матраци з натуральних матеріалів компанії АЛМАКС

Сьогодні кожна людина може знайти ортопедичний матрац, який буде відповідати всім його уподобанням і побажанням. Звичайно, більшість покупців прагне придбати моделі від відомих і дорогих виробників. Але не варто думати, що ті компанії, продукція яких з'явилася на цьому ринку недавно, поступаються їм в якості і надійності. Наприклад, вітчизняна компанія АЛМАКС, яка вже встигла завоювати багато позитивних відгуків від покупців і постійно розширює мережу свого збуту.

ЕЛІТ - унікальна і особлива технологічна серія

Купити матрац унікальної серії ЕЛІТ означає придбати відмінний і комфортний постільний виріб, який забезпечить вам прекрасний нічний відпочинок. Це можна пояснити тим фактом, що дана технологія стала по-справжньому новаторською в цій галузі. Звичайно ж, компанія оснастила свої виробничі цехи найостаннішим і сучасним обладнанням, яке дозволило зробити весь процес повністю автоматичним. Але, на кінцевому етапі всі матраци збирають вручну. При цьому якість продукції контролюється дійсно дуже жорстко.Матраци компанії АЛМАКС

Завдяки тому факту, що всі матраци із серії ЕЛІТ виробляють з чохлами на блискавці, ви під час покупки зможете самостійно перевірити наповнювач виробу на якість. Крім усього іншого, подібний чохол можна без особливих зусиль зняти, щоб поміняти або випрати. Як правило, його виготовляють з натуральної найтоншої бавовни, що дозволяє вашому тілу майже повністю контактувати з натуральним наповнювачем. Це можна пояснити тим, що компанія АЛМАКС не використовує глибоко простьобаного на холофайберу або поролоні тканину, а виробляє чохол по окантовочній технології.

Популярні види матраців від АЛМАКС

Виробник сучасних ортопедичних матраців АЛМАКС найчастіше випускає саме пружинні моделі. Покупці люблять цю марку за те, що вона відрізняється високою економічністю і хорошій якості продукції. Саме тому матраци цієї фірми часто купують для санаторіїв, зйомних квартир, гуртожитків або готелів. Серед великого асортименту компанії ви зможете знайти і матраци з незалежним пружинним блоком, і такі, що ґрунтуються на залежному блоці бонель. У першому випадку пружини встановлюються з щільністю 256 пружин, або 320 пружин на один квадратний метр. При цьому, кожна з пружинок знаходиться в спеціальному чохлі, виготовленому з нетканого щільного матеріалу «Спанбонд». Саме завдяки цьому матрац «запам'ятовує» ваше тіло і ідеально підлаштовується під нього. Таким чином, хребет дуже добре підтримується. Наповнювач роблять з природних матеріалів, таких як кокосова койра, латекс, натуральна бавовна, натуральна верблюжа шерсть, натуральна овеча шерсть, повсть (войлок), кінський волос, пальмове волокно, або ж їх штучних аналогів (штучний латекс, меморіформ).

Крім усього іншого, компанія АЛМАКС створила особливу серію ортопедичних матраців з абревіатурою НПБ 320 на основі незалежного пружинного блоку Pocket Spring 320, яка призначена для людей з надмірною вагою (140 кг). Завдяки особливій технології, такі вироби повертаються в свій звичайний стан навіть при особливо сильних навантаженнях. А от матраци без пружин підійдуть будь-якій людині, незалежно від їх ваги або віку. Якщо вам необхідно особливий виріб, який відрізняється незвичайною формою, то ви можете замовити його у виробника. Важливим є той факт, що ваш унікальний матрац буде готовий всього лише за кілька діб.

"АЛМАКС" випускає і серію дитячих ортопедичних матраців. Завдяки їм хребет дитини формується правильно. Крім того, вони відрізняються хорошою вентиляцією і є гіпоалергенними.

 
 
Залишити відгук ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.