Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Як зробити правильний вибір дитячого матрацу?

  • 0

Сьогодні в інтернет-магазинах можна побачити величезний асортимент найрізноманітніших матраців для дітей. Але у батьків часто виникають проблеми, коли потрібно придбати цей постільна виріб. Це можна пояснити тим фактом, що для наших малюків завжди хочеться купити найкраще. На які ж фактори варто звернути увагу? Якщо ви вибираєте дитячий ортопедичний матрац, то вам потрібно, насамперед, звернути увагу на три основних критерії: його розмір, його екологічність і безпеку, а також його ортопедичні властивості. Давайте розглянемо їх більш уважно.вибір дитячого матрацу

По-перше, варто враховувати, що розмір ортопедичного матраца повинен відповідати розміру ліжка вашого малюка. Справа в тому, що якщо ви купите матрац з меншим розміром, то під час сну дитини він постійно буде змінювати своє положення, що точно завадить комфортному і спокійному сну.

По-друге, подбайте, щоб матрац був виконаний з матеріалів, які можуть легко пропускати повітря. Тому чохол для вироба краще замовляти на натуральній основі. Якщо ви вибираєте виріб для дитини дошкільного або молодшого шкільного віку, тоді кращим варіантом стане матрац з латексом. Зверніть увагу на жорсткість і щільність матеріалу, адже якщо вона буде дуже маленькою, то матрац не прослужить вам довго. Також не купуйте матраци з синтепоном, так як через підвищеної вологості, в ньому можуть заводитися паразити.

По-третє, дитячі ортопедичні матраци, безумовно, є найбільш придатними для молодого, зростаючого організму. Вони допомагають сформувати правильну поставу і борються з хворобами хребта. Навіть для немовлят ортопедичний матрац стане відмінним варіантом.

Як не загубитися у широкому асортименті матраців?

Незважаючи на величезний асортимент, який пропонують сьогодні інтернет-магазини, всі матраци можна умовно поділити на дві категорії: пружинні та безпружинні. При цьому, якщо ви обираєте пружинний варіант, то варто звернути увагу - пружини можуть бути незалежними або скріпленими. Матраци з незалежним розташуванням пружин відрізняються дуже високою якістю, але варто розуміти, що і вартість таких виробів набагато вище. Вони відрізняються тим, що кожна пружина вбудована в особистий чохол. Тому такий матрац легко «підлаштовується» під дитяче тіло.

Зверніть увагу, що пружинні матраци, в яких використовуються трискладові блоки, зазвичай не приносять дитині ніякої користі. Саме тому рекомендується зупинитися на таких матрацах, які мають висоту пружинного блоку не більше 14 см.

Головною особливістю беспружинних варіантів є той факт, що в них ви можете поміняти пружність і жорсткість у будь-який зручний для вас час. Це можна пояснити тим фактом, що виробники використовують в них різні типи матеріалів разом. Сподіваємося, що з вищевикладеними рекомендаціями ви зможете набагато легше і швидше вибрати для своєї дитини кращий ортопедичний матрац.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.