Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Чохли з трикотажної тканини для матраців

  • 0

Чохли для матраців сьогодні створюють з найрізноманітніших матеріалів, але одним з найпопулярніших вважається трикотаж. Трикотажна тканина виготовляється ручним або штучним (на спеціальних машинах) методом, коли окремі волокна і нитки зв'язуються між собою так званим взаємним плетінням. Саме такі з'єднання ниток дозволяє трикотажу добре розтягуватись, але при цьому легко і швидко відновлювати свою первинну форму. Природно, якщо виріб з трикотажу створено вручну, тоді він цінується більше і його вартість вище. Трикотажне полотно, створене за допомогою спеціальної машини, незважаючи на свою невелику вартість, не сильно відрізняється від полотна ручної роботи. Саме тому багато покупців вибирають матраци з трикотажної тканини.Трикотажна тканина для чохлів матраців

Переваги та особливості

Безумовно, кожен матеріал відрізняється своїми чеснотами. Трикотаж має такі переваги:

  1. Він легко відновлює свою форму і абсолютно не мнеться, навіть якщо його розтягувати в різних напрямках. Тому матраци, зшиті з трикотажної тканини, ніколи не гублять своєї пружності та еластичності.
  2. Трикотажну тканину можна створити з будь-якого виду сировини, хоча найчастіше використовують шерсть, бавовняні матеріали або синтетичну нитку. Деякі виробники для поліпшення якостей матраців, створюють трикотаж з комбінування цих волокон.
  3. Відмінний зовнішній вигляд, тому ваш матрац на довгі роки збереже свою красу.
  4. Міцність і м'якість матеріалу, завдяки чому на такому матраці дуже приємно і зручно спати.
  5. Завдяки тому, що трикотаж «дихає», матрац створює суху і свіжу поверхню, яка дуже приємна до тіла.
  6. Матрац завдяки трикотажної тканини отримує більш високі ергономічні властивості.

Приємно те, що ви завжди можете підібрати матрац з трикотажу на свій смак, тому що багато виробників створюють вироби з різноманітними малюнками. Особливо часто такі матраци купують для дитячих кімнат, так як трикотаж відомий своїми термоізоляційними особливостями. Діти сплять на них добре і спокійно всю ніч, незважаючи на пору року. Стрейчові (трикотажні) тканини є більш дешевими, тому такі матраци також часто набувають для гостей або на дачі, де завжди необхідно мати другий набір матраців на всяк випадок.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.