Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Матраци з латексу - збережене здоров'я та сон

  • 5 Матраци з латексу - збережене здоров'я та сон

МАТРАЦИ З ЛАТЕКСУСьогодні серед покупців особливою популярністю користуються безпружинні матраци з латексу. І дійсно вони мають ряд важливих переваг, котрі вигідно відрізняють їх від старіших моделей. На жаль, деякі споживачі ставляться до подібних спальних приналежностів з недовірою, оскільки виробники часто замінюють натуральні компоненти на синтетичні. Але чи так це насправді? Давайте спробуємо з'ясувати.

У чому полягають плюси латексного матраца?

Більш гігієнічного матеріалу, ніж латекс дуже складно собі уявити. Це можна пояснити тим фактом, що в ньому не можуть жити і розвиватися ніякі мікроорганізми, що завдають людині шкоди. Саме тому, якщо ви хочете купити ортопедичний матрац для свого малюка або ж просто для себе, кращого варіанту, ніж латексний вам не знайти. Такі вироби відрізняються високою якістю, надійністю, міцністю. Такий матрац зможе стати просто ідеальним подарунком для близької вам людини, адже можна з упевненістю стверджувати, що він прослужить йому досить багато років. Навіть тривалі і великі навантаження не деформують матрац, який досить швидко і легко поверне собі колишню форму. Якщо ви страждаєте на хронічні захворювання хребта або опорно-рухового апарату, тоді латексний матрац стане справжнім скарбом для вас. Він відрізняється високою еластичністю, тому ви будете себе відчувати по-справжньому комфортно під час сну.

Схема виробництва матраца з латексу: що і як?

виготовлення латексу для матрацаЛатекс - це молочний сік, який добувають з деяких видів каучукових рослин, що ростуть в екзотичних країнах. Коли виробники створюють матрац з натурального латексу, то в обов'язковому порядку додають до нього особливі добавки з антибактеріальними властивостями. Поки латекс з добавками має рідкий вид, його заливають в особливу форму, герметично закриту. Вона складається з величезної кількості штифтів-паличок, які виступають вгору. Після цього відбувається заморозка матеріалу при температурі близько -30 градусів. При такій температурі в латексі утворюються невеликі, схожі на бджолині стільники, дірочки. Вони забезпечать майбутньому виробу хорошу вентиляцію, адже з їх допомогою буде проводитися відмінний обмін повітря між матрацом і середовищем, що його оточує. В кінці додають ще й вуглекислий газ, після чого спочатку нагрівають, а потім знову остуджують виріб.

Зверніть увагу, що не всі матраци з латексу є жорсткими. Завдяки величезній кількості перфорованих отворів, які з'являються в процесі виробництва, матрац може мати заданий заздалегідь рівень жорсткості.

Як вибрати матрац з латексу?

У тому випадку, якщо грошове питання для Вас не є актуальним, найкраще звернути увагу на матраци з натуральним латексом. Він відрізняється високою гнучкістю і хорошими антиалергенними властивостями. Але якщо ви не можете собі його дозволити, не турбуйтеся, адже матраци, які створюють з штучного матеріалу, нічим особливо не відрізняються від більш дорогих моделей. Не варто купуватися на химерний і незвичайний дизайн. Як правило, матраци з більш непомітним і звичайним зовнішнім виглядом є більш практичними. Ви не зіткнетеся з проблемою, коли шари всередині виробу починають переміщатися. Зверніть увагу, щоб зовнішній чохол продукту мав дихаючі особливості. Найкраще вибирати такий, який виготовляють з вовни та бавовни. Дуже важливо, щоб ви змогли отримати гарантію на матрац хоча б на кілька років.

 
 
Залишити відгук ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.