Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Настилочні матеріали для матраців та їх властивості

  • 5 Настилочні матеріали для матраців та їх властивості

Безумовно, основа і конструкція матраца мають дуже велике значення для його якості, але не менш важливими є настилочні матеріали. На сьогоднішній день виробники застосовують лише кілька видів подібних матеріалів, які відрізняються своїми особливостями і перевагами. Серед них варто виділити:

  • Латекс.Латекс матеріал для матраца
  • Пінополіуретан (поролон).
  • Кокосова койра (кокосавая плита).
  • Ватин і шерстяний ватин.
  • Войлок (повсть, валфорт, термоволокно).
  • Термоскріплене полотно і силіконізоване волокно.

Тоді як про латексі і пінополіуретані (поролон) споживачам відомо вже досить давно, про інші види настильного матеріалу мало хто знає.

Кокосова койра.

Кокосова койра настилочний матеріал для матрацаЦе натуральний матеріал, який виготовляється з кокосових волокон, одержуваного з горіхів цього екзотичного дерева. Практично будь-яка сучасна модель наповнена саме койрою. Матрац з кокосовою койрою відрізняється високими антибактеріальними і гідрофобними характеристиками. Завдяки тому, що вона гіпоалергенна, її можна використовувати людям, які часто страждають на алергії. Крім усього іншого койра не гниє, відмінно пропускає повітря, є еластичною і міцною. Тому матраци виходять досить жорсткими і пружними.

Войлок (повсть) і ватін (вовняний, бавовняний).

Ватин являє собою волокна, які настільки слабо переплітаються один з одним, що утворюють подобу м'якої і приємної на дотик хмарки. Щоб створити такий незвичайний матеріал, використовують спеціальні волокна, обволікаючі насіння рослин. Ватин відрізняється дуже високими антистатичними і гідрофобними характеристиками. Вовняний ватин виготовляється з вовни овець. Подібний матеріал відрізняється термоізоляційними особливостями. Настилочний матеріал з овечої вовни збільшить комфорт сплячій людині. При цьому навіть у найхолодніший період часу вам буде тепло і затишно. Войлок (повсть) є ще одним винаходом в області створення матраців. Як правило, цей матеріал прокладають між м'яким шаром і пружинними блоками, щоб створити високу міцність і надійність виробу.Настилочний матеріал ватин

Термоскріплене волокно, силіконізоване полотно.

Силіконізоване полотно - це штучний матеріал, який створюється таким чином, щоб нагадувати своїми характеристиками шерсть полярного ведмедя. Проводять цей настилочний матеріал через термофіксацією поліефірного волокна. Він відрізняється відмінними термоізоляційними особливостями, але при цьому не вбирає вологу, тому вам буде комфортно спати навіть у спеку. Важливим фактом є те, що силіконізоване полотно не може деформуватися, зношуватися або збирати пил.

Термоскріплене волокно відрізняється тим, що воно є дуже міцним, надійним і довговічним матеріалом. Тому воно вважається досить популярним серед виробників. Воно складається з натуральних (джут, бавовна, льон) і штучних матеріалів (акрил, поліпропілен). Завдяки своїм особливостям, даний матеріал не піддається деформації.

Зазвичай, створюючи матрац, виробники намагаються використовувати всі вищеописані матеріали в тій чи іншій мірі, щоб досягти максимально позитивного результату.

 
 
Залишити відгук ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1  
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.