Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Матраци з еластичним пінополіуретаном (поролоном)

  • 0

Сьогодні ринок матраців настільки наповнений всілякими видами виробів, що покупці починають заплутуватися в тому, який краще всього вибрати. Найчастіше замислюються над покупкою ті, у кого скромний бюджет. Що ж робити, якщо на дорогий матрац грошей у вас не вистачає, а дешевий купувати страшно, оскільки не впевнений, що він не зашкодить вашому здоров'ю? Не вагайтесь - замовляйте виріб з пінополіуретаном. Незважаючи на те, що вони відрізняються невисокою вартістю, матраци з ППУ - пінополіуретаном мають безліч переваг.Перевага матраців з поролоном

Перевага матраців з поролоном

  1. Матраци ППУ еластичні і пружні. Саме завдяки цій характеристиці матрац прекрасно підтримує тіло людини. Після ночі сну на такій поверхні ви будете почувати себе повністю відпочившим.
  2. Невисока вартість виробу. Якщо у вас немає грошей на дорогі латесні матраци, то це стане відмінним варіантом.
  3. Висока в'язкість. Це означає, що матраци з пінополіуретану є пружними, ніжними, приємними на дотик і еластичними. Вони можуть витримати досить сильне давлення, тому їх рекомендовано використовувати людям з великою вагою.
  4. Відмінні ортопедичні характеристики. Завдяки цьому вироби прекрасно підтримують форму людського тіла. Якщо у вас є деформації в області хребта, то подібний матрац допоможе вам отримати комфортний нічний сон.
  5. Прекрасна вентиляція. Завдяки тому, що пінополіуретан має комірчасту форму, через нього добре проходить повітря.
  6. ППУ використовують для наповнення безпружинних і пружинних матраців.

Пінополіуретан має більш відому назву - поролон. У Радянському Союзі був в основному виробництва компанії Porolon із скандинавських країн, у зв'язку з цим і поширилось усіма відома назва ПОРОЛОН. Незважаючи на те, що багато споживачів вважають поролон низькоякісним продуктом, пінополіуретан, використовуваний в матрацах, є досить зручним і довговічним. Це пояснюється методом його виробництва. Завдяки абсолютно новим технологіям, матраци з ППУ виходять практичними, еластичними і пружними. Цікавий той факт, що сучасний пінополіуретан лише деякими властивостями поступається дорогій кокосовій койрі і природному латексу. В основі цього матеріалу - пінополіуретанова піна, яка відрізняється дрібнопористою структурою, тому вироби відрізняються відмінними властивостями. Якщо ви хочете придбати дешевий, але якісний матрац, тоді вироби з ППУ стануть найкращим варіантом.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.