Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Умови обслуговування в інтернет-магазині MATRASY.COM.UA

Оформити замовлення можна через інтернет на сайті MATRASY.COM.UA або по телефону. Після оформлення замовлення на Ваш e-mail буде відправлено листа, а також, інформація про прийняття замовлення з'явиться на сторінці «Мої замовлення». Протягом декількох годин (але тільки в робочий час) за вказаною Вами номером телефону, передзвонить оператор для підтвердження замовлення. Якщо цього не сталося, перевірте статус Вашого замовлення на сторінці «Мої замовлення». У разі якщо для замовлення встановлено статус «Оператор не зміг до Вас додзвониться», будь ласка, передзвоніть до нас в офіс по одному з телефонних номерів зі сторінки «Контакти».
Замовлення приймаються тільки від зареєстрованих користувачів. Будь ласка переконайтеся, що Ваше ім'я, прізвище, адресу та контактний номер телефону вказані вірно.
Оформлення замовлення можливо тільки на товари які представлені на сайті.
Терміни доставки залежать від обраного Вами типу доставки. Дивіться тут.
Ви можете простежити за ходом виконання Ваших замовлень в розділі «Мої замовлення» - це ваш особистий кабінет. Щоб потрапити в даний розділ, зайдіть на сайт під Вашим логіном і паролем, посилання з'явиться у правому верхньому куті ліворуч від кошика товарів.
Якщо у Вас виникли труднощі при оформленні замовлення, скористайтеся вкладкою «Замовити зворотній дзвінок», яка розташована з правого боку сторінки, для зв'язку з менеджером або передзвоніть по одному з номерів на сторінці «Контакти». Вам нададуть консультацію в телефонному режимі.

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.