Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Як впливає вибір подушки на сон?

  • 5 Як впливає вибір подушки на сон?
Як зробити сон правильним

Сон для людини одна з життєвих потреб. Він здатний не тільки відновлювати фізичні сили, але й виконувати терапевтичні функції. За допомогою сну можна оздоровити внутрішні органи, м'язи і головний мозок. Чимала кількість людей легковажно ставляться до сну, вважають його чимось другорядним у житті. А потім скаржаться на часті головні болі, поганий настрій, болі в області хребта.

Науково доведено, що оптимальна тривалість сну для людини більше 6 годин. Саме такий проміжок найефективніший. Лікарі, які вивчають дію сну, стверджують, що краще лягти раніше і встати рано вранці, ніж заснути після півночі і прокидатися після 8 години ранку. Це пов'язано з тим, що всі процеси обміну речовин в організмі завмирають перед 0 годин, тому вечірній сон найбільш ефективніше, ніж пізно вночі або в ранкові години.

Отже, для повноцінного відпочинку необхідно лягати вчасно і спати не менше 6 годин на добу. Але це ще не все. Важливим фактором здорового сну є його якість. Для повноцінного відновлення сил важлива поза, в якій спить людина. Вона грає важливу роль в підтримці хорошого самопочуття людського організму.

Яка найнебезпечніша поза під час сну?

За статистикою більше 50% людей проживають у нашій країні, люблять перед сном подивитися фільм або цікаву передачу по телевізору, а також не проти почитати пару сторінок книги. Для комфорту ми підкладаємо м'яку подушку, спираючись на неї. Така поза веде до виникнення другого підборіддя, але це не так страшно. Набагато пагубнее таке положення для людського мозку. Зловживання улюбленої позою може порушити його правильну роботу.

Киснем і живильними речовинами головний мозок забезпечується через дві артерії, вони проходять уздовж хребта в шийному відділі. Оптимальне положення кровоносних судин забезпечується якщо голова тримається прямо, тобто коли людина стоїть або сидить. Що відбувається з судинами, коли людина спить?

Забезпечення мозку кров'ю не зупиняється ні на секунду. Процес безперервний. Він триває під час сну. Якщо голова перебуває у піднесеному стані, то відбувається часткове защемлення кровоносних артерій. Для молодого організму це не так страшно, але якщо поза увійде в звичку, то вона може стати основною причиною порушення здоров'я. Найстрашніше, що може статися - це ішемічний інсульт. Такі випадки рідкісні, але одна з причин - піднесена подушка. За статистикою інсульт наступає в передранкові години, після декількох годин сну.

Як спати правильно і бути здоровим?

Дізнавшись про наслідки відпочинку на подушці, багато вирішать, що краще спати взагалі без неї. Але це невірно. Гарна подушка - запорука спокійного і здорового сну. Вона повинна розташовуватися не під головою, а під плечима сплячого. Краще вибрати подушку, що володіє ортопедичним ефектом. Вона забезпечена спеціальним валиком, який забезпечує правильне розташування шийного відділу хребта під час нічного відпочинку. Артерійне пережимаються і забезпечують повноцінне харчування киснем головний мозок людини.

Багато хто вважає, що використання ортопедичної подушки може вилікувати від остеохондрозу. Але це не зовсім так, вона виконує більше профілактичну місію, ніж лікувальну. Спати на ортопедичної подушці рекомендується всім, саме вона допоможе забезпечити порожнисту релаксацію м'язів і сприяє нормальній роботі мозку і, як результат, допоможе зберегти здоров'я і продовжити життя людини.

 
 
Мітки: , подушка, сон
Залишити відгук ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.