Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Замовити матрац за індивідуальними розмірами та формою

Сьогодні особливо актуальним стає пошук матраців нестандартного розміру або нестандартного наповнення. Найчастіше купити в магазині єксклюзивний виріб не так просто, но виготовити матрац на замовлення не проблема для Компанії Алмакс. Ми пропонує повний спектр різнопланових ортопедичних та анатомічних моделей.

Придбати матраци на замовлення легко: для цього досить узгодити всі деталі з нашим фахівцем і виріб відповідної якості буде виготовлено у встановлений термін.

Індивідуальні замовлення можна поділити на 3 групи:

  • Збільшення і зменшення по довжині і ширині
  • По формі
  • Заміна наповнювачів

Матрац для Вас виготовлять за індивідуальним замовленням професіонали своєї справи. Ми розрахуємо вартість виробу узгодивши її з Вами і повідомимо термін виконання заявки. Для початку роботи необхідно скласти замовлення і оплатити попередню оплату в розмірі 70% від ціни. Незважаючи на широкий вибір стандартних виробів, неможливо задовольнити потребу кожного клієнта, обмежуючись лише ними. У нас Ви можете вибрати свій варіант моделі. Ми не тільки створимо нестандартний за розмірами матрац, але і підберемо оптимальним чином його наповнення, виходячи з ваших фінансових можливостей і побажань.

Для отримання найкращого результату необхідно обов’язково проконсультуватися з нашим фахівцем з приводу будь якого вашого рішення. Індивідуальний підхід, європейська якість за доступною ціною, зручність та гарантія задовільнять вимоги найвибагливіших.

Вибір за Вами.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.