Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Відгуки про магазин

Звертаємось до наших постійних, нових та потенційних клієнтів, а також гостей та відвідувачів нашого інтернет-магазину з проханням залишати відгуки та враження щодо придбаної вами продукції, а також про нашу роботу та обслуговування клієнтів. Адже таким чином ви зможете вказати на можливі недоліки з нашої сторони, чи внести пропозиції для покращення нашої подальшої роботи, що є важливою і невід'ємною частино якісного облуговування відвідувачів сайту.

Кожен ваш коментар та відгук не залишиться без уваги та відповідної реакції з нашої сторони, так як ваші обгрунтовані та неупереджені враження і думки відображають з практичної сторони всі переваги чи недоліки продукції, що в свою чергу дозволить більш швидше визначитись потенційним клієнтам з вибором того чи іншого товару та зробити вірний вибір. Висловлення у відгуках вашого корисного досвіду покупок в нашому магазині неодмінно допоможе тим відвідувачам, які тільки планують здійснити свої покупки але остерігаються невдачі чи сумніваються в правильності вибору. Кожен ваш об'єктивний коментар надасть більшого уявлення щодо тої чи іншої моделі нашої продукції. Ми в свою чергу зобов'язуємось врахувати всі ваші думки і побажання, аби покращити роботу та надати найякісніше обслуговування нашим клієнтам. Ми намагаємось працювати за принципом: клієнтові як для себе!

Залишайтесь з нами і отримаєте взамін позитивні емоції, високоякісну продукцію та професійне обслуговування!

 
 
Залишити відгук ↓
 
14 відгуків
1 відповідей
14 оцінок
100% 14 позитивних
70  
Корисність відгуків
6 голосів
100% 6 позитивних
6  
 
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.