Пнд. - Птц.: 09:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний
096 318-8899
098 642-8568
066 211-1898
063 446-1665
Мова

Матраци на основі незалежного пружинного блоку (Pocket Spring)

  • 0

Серед усіх відомих на сьогоднішній день видів матраців саме вироби на основі незалежного блоку пружин «Pocket Spring» вважаються найбільш ергономічними. Завдяки його особливій конструкції можна домогтися високої жорсткості на деяких ділянках, не зачіпаючи при цьому інші. Тому вага сплячого ідеально розподіляється по всій поверхні. Матраци на основі незалежного пружинного блоку допомагають створити комфортний сон.Незалежний Пружинний Блок НПБ виготовлення

Як виробляють конструкцію матраців Pocket Spring?

Для виготовлення таких виробів використовують пружини у формі циліндра або пісочного годинника. Кожну пружину укладають в окремий чохол, який виготовляють з тканини. Всі чохли з'єднуються один з одним за допомогою зшивання або склеювання. Завдяки такій конструкції матрац виходить досить комфортним. При навантаженні його поверхня приймає форму людського тіла, що забезпечує повноцінний відпочинок. На відміну від залежного пружинного блоку Боннель, в Pocket Spring можна використовувати пружини меншого діаметру, тому їх кількість буде більше. Чим більше пружин використовується, тим вище і краще ортопедичні властивості матраца. До того ж, виробники використовують пружини різної висоти і жорсткості в різних частинах виробу.

Переваги та недоліки виробу

Серед основних плюсів, якими відрізняються матраци на основі блоку Pocket Spring, можна назвати такі:

  1. Тиск на людське тіло розподіляється оптимально, що дозволяє отримати повноцінний і комфортний сон.
  2. Завдяки особливостям конструкції матрац не заважає кровопостачанню, ви ніколи не «відлежите» руку або ногу.
  3. Завдяки ортопедичним особливостям, виріб легко і швидко приймає форму людського тіла. Такі матраци рекомендовані людям, які страждають на часті болі в спині або захворювання хребта.
  4. Такі матраци відрізняються високою довговічністю.Pocket Spring Незалежний Пружинний Блок (НПБ)

Якщо говорити про недоліки, то тут їх практично й немає. Єдиним відчутним мінусом можна назвати вартість виробу, яка досить висока.

Якщо ви хочете вибрати максимально зручний для себе матрац, варто звернути увагу на його наповнювач. Як правило, пружинні матраци (з незалежним блоком) наповнюють латексом, койрою або іншими природними матеріалами. Пружинний матрац є класикою, яка відрізняється високою популярністю серед споживачів.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Торгово-виробнича компанія АлМакс з 1998 року працює на ринку ортопедичних матраців, за цей час отримала великий досвід у їх виготовленні. Пропонуємо широкий асортимент матраців власного виробництва з ортопедичним ефектом. Ми використовуємо екологічно-чисті наповнювачі: 100% вовна верблюда, вівці, 100% бавовна, кінське волосся, кокосава койра, морська трава, латекс. Сировина для виготовлення матраців надходить безпосередньо з Голландії, Південної Америки, Шрі-Ланки, Китаю і Малайзії та відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUL, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Львів Маркет Hosting Ukraine
Компанія АЛМАКС © 2009-2019.